KATEGORİLER
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

Elektronik Sigara Coil

Coil

Elektronik Sigara Coil

Elektronik Sigara Coil kategorimizde türkiyede en çok tercih edilen ve talep gören tüm coiller listelenmektedir.

Aşşağıdaki kategorilerden hangi marka elektronik sigaraya sahipseniz o markaya tıklayarak coil ürünleri görüntüleyebilirsiniz.

Elektronik sigara donanım parçalarından biri olan Coil, genellikle bataryanın üst kısmında yer alan ve elektronik sigara likidini ısıtarak buhar hale getiren atomizer parçasının portatif bir kısmıdır. Atomizerin parçaları şunlardan oluşmaktadır:

·         Drip Tip (ağızlık)

·         Hazne

·         Coil (iç atomizer)

·         Hava borusu

·         Atomizer tabanı (base)

2012 yılından günümüze elektronik sigara üreticileri değiştirilebilir coil parçaları veya bobin başlıkları piyasaya sürmektedir. Çoğu atomizer ya da vape tankı coil değişimini kolaylaştıracak çok daha uygun maliyetli olacak şekilde tasarlanmaya başlamıştır. Bu sayede elektronik sigara coil ile ilgili yaşanan sorunlar da minimuma indirilmiş olmaktadır.

Elektronik Sigara Coil Nedir?

Elektronik sigaranın verdiği buharı oluşturmak için cihazın haznesinde bulunan sıvı yani likidin ısıtılması gerekmektedir. Buhar üretmek için gerekli olan bu işi bobin başlığı yerine getirmektedir. Bobin başlığı ya da coilin bir adet ısıtma bölümü bir adet de fitili bulunmaktadır. Oldukça basit ve sade bir tasarıma sahip olmasına rağmen elektronik sigaraların her modelinde farklı türde bobinler yani coiller kullanılabilmektedir.

Bobin başının içinde yer alan parçalar ise bir adet fitil ve bir adet de bobin demeti olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bobin demeti ve fitil birlikte çalışarak elektronik sigara sıvısını ısıtır ya da bir başka deyişle atomize eder. Bunun dışında coil içinde yer alan taban ve taban mahfazası da fitil ve bobinin, coil telinin eksi ekine bağlanabilmesi için kullanılmaktadır. Coilin içinde yer alan diğer parça da fazla sıvı tutmak ve sızdırmazlık elemanı içeren bir oluktur.

Coil Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elektronik sigaranın en gerekli parçalarından olan coil satın alırken dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar bulunmaktadır. Bunların başında kullandığınız elektronik sigara ile duyumlu olan coil tercih edilmesi gelmektedir. Her ne kadar benzer özellikte ve standart ölçülerde olsalar da en iyi buhar performansı için kullandığınız elektronik sigaranın coilini satın almanız yararınıza olacaktır. Firmamızın geniş ürün yelpazesinde yer alan en kaliteli coil markaları şunlardır:

·         Smok spirals coil

·         Eleaf EC 5'li paket coil

·         Smok Vape Pen ww coiş

·         Vaporesso EUC coil

·         Aspire Nautilus coil

·         Smok Nord kartuş

·         Joyetech 5'li coil

Model: tfv8babyq2
SMOK TFV8 Baby AtomizerTV8 Big BabySMOK Alien KitSMOK G-Priv Kit SMOK G320 Kit ve  SMOK TFV8 Baby Beast tank atomizer modellerine uyumludur.0.4ohm = 40~80W çıkış gücü (55~65W arası en iyi performanstır).0.4ohm = 20~50W çıkış gücü (30~40W arası en iyi performanstır).5 ADET OLARAK SİZLE..
145,00TL
Model: Geekvape Aegis Boost Yedek Coil
Geekvape Aegis Boost Yedek CoilGeekvape aegis boost ve plus pod cihazlarının yedek coilleridir.İçeriğinde 5 adet bulunmaktadır.%100 orjinal üründür.Ohm Değerleri ve coiller:0.6ohm KA1 Mesh Coil - 15-25W Best0.4ohm KA1 Mesh Coil - 25-33W BestHızlı Linkler:Geekvape Aegis BoostGeekvape Aegis Boost Plus..
155,00TL
Brand: Justfog Model: Justfog Minifit Pod Yedek Kartuş
Justfog Minifit Pod Yedek KartuşJustfog Minifit Pod cihazına buradan ulaşabilirsiniz.Justfog Minifit için özel olarak geliştirilmiş pod (kartuş) yapılarını içeren Justfog Minifit Pod Kartuş 3'lü Paket, tamamen kullanıcıların kesintisiz olarak içim keyfini sürdürmeleri için tasarlanmıştır. Bir Just..
119,99TL
Brand: SMOK Model: SMOK Nord Pod Yedek Coil
SMOK Nord Pod Yedek CoilSmok Nord Pod cihazına ulaşmak için buraya tıklayınız.SMOK, günümüzde ürünleri sevilerek kullanılan en önemli elektronik sigara üreticilerinin başında gelmektedir. Eğer bir SMOK Nord Pod sahibiyseniz, kendinizi şanslı sayabilirsiniz. 100 mm' nin altındaki boyu ve diğer fonk..
165,00TL
Model: Smok RGC Coil
Smok RGC CoilSmok RGC Coili, rpm kartuşlar için özel üretilmiş ve %100 orjinal bir coil sistemidir.Aroma vee buhar performansını en üst düzeyde yaşatmak için üretilmiş bir coildir.UYUMLU CİHAZLAR VE KARTUŞLAR:SMOK RPM80 PodSMOK RPM80 Pro PodSmok RPM 2S PodSmok RPM Lite PodSmok RPM 2 PodTüm SMOK RPM8..
175,00TL
Model: Smok RPM Coil
Smok RPM CoilSmok RPM Serisi için özel üretilmiş ve %100 orjinal olarak satışa sunulan rpm coiller tüm rpm kartuşlara uyumlu çalışır.Not: SMOK RPM Coilleri, SMOK Fetch Mini 40W Pod Sistemi ile uyumludurUyumlu Olduğu Cihazlar:SMOK RPM 2SMOK SCAR-P3SMOK SCAR-P5SMOK THALLOSMOK THALLO-SSMOK ALIKESMOK PO..
175,00TL
Model: Uwell Caliburn G Coil
Uwell Caliburn G CoilUwell Caliburn G Pod cihazına uyumlu olan yedek coil üründür.Her Pakette 4 adet yedek kartuş bulunmaktadır.%100 Orjinal ve barkodlu olan bu ürün sıfır kutusunda sizlere ulaşıcaktır.1.0 OHM 0.8 MeshOlarak sipariş verebilmektesiniz.Hızlı Linkler:Uwell Caliburn G Pod..
165,00TL
Model: Uwell Caliburn Yedek Kartuş
Uwell Caliburn Yedek KartuşUwell Caliburn Pod cihazına uyumlu olan yedek kartuş-coil üründür.Her Pakette 4 adet yedek kartuş bulunmaktadır.%100 Orjinal ve barkodlu olan bu ürün sıfır kutusunda sizlere ulaşıcaktır.Hızlı Linkler:Uwell Caliburn Pod..
169,99TL
Brand: Vaporesso Model: Vaporesso GT-Mesh Coil
Vaporesso GT-Mesh CoilPamuğu çerçeveleyen ve ızgaralı tel sistemi sayesinde katlanarak eşit ve hızlı olarak ısınmasını sağlayan GT-MESH coili.Diğer coillere göre ızgara tel sistemi ile daha üstün seviyede aroma tatmanızı sağlar.Uyumlu Modeller:Vaporesso TankıVaporesso NRG Tankı,Watt Aralığı:50-85Öne..
129,99TL
Brand: Vaporesso Model: Vaporesso GTX Coil
Vaporesso GTX CoilVaporesso Target serisi için özel ve %100 orjinal olarak üretilmiş bir coildir.Vaporesso GTX coilleri hazır coil sistemine sahip aroma ve buhar performansını en üst düzeyde yaşatmak için üretilmiş bir yedek coildir.1 Paketin içerisinde 5  adet coil bulunmaktadır.Hızlı Linkler:..
159,99TL
Brand: Vaporesso Model: Vaporesso NRG GT8
Vaporesso NRG GT8 CoilVaporesso firmasının en beğenilen ve elektronik sigaralarında en çok kullanılan coil modeli olan gt8 eşsiz bir aroma hazzı sunar.4 delikli olan bu coil modeli revenger,revenger x gibi modellerde tercih edilir.Vaporesso GT2 Coil ÖzellikleriOhm değeri: 0.15  ΩSarım sayısı: 4..
129,99TL
Brand: Vaporesso Model: vaporessozerokartus
Vaporesso Zero Pod Yedek KartuşVaporesso Renova Zero Pod cihazına buradan ulaşabilirsiniz.Vaporesso' nun en başarılı e-sigara modellerinden bir tanesi olan Vaporesso Zero için tasarlanmış olan Vaporesso Zero Pod Kartuş - 2li Paket, temelde 2 adet 1.0 ohm dirençli ve paslanmaz çelik - seramik kulla..
115,00TL
Model: VEIIK Airo Pod Yedek Kartuş
VEIIK Airo Pod Yedek KartuşVeiik Airo Pod cihazına buradan ulaşabilirsiniz.VEIIK Airo Pod Kartuş 2'li Paket, basitçe Veiik Airo için geliştirilmiş olan bir pod kartuş paketidir. Bu paketin içerisinden pod mod elektronik sigara ile kullanmanız için iki adet pod kartuş yapısı çıkmaktadır. Diğer pod..
115,00TL
Model: Voopoo Find S Trio Boş Yedek Kartuş
Voopoo Find S Trio Boş Yedek Kartuş 4 AdetVoopoo Find S Trio pod e sigaraına uyumlu %100 orjinal yedek kartuş ürünüdür.Coilsiz üründürAşşağıdaki Linkten Voopoo Pnp Coil alarak kartuşa takalabilirsiniz.Hızlı Linkler:Voopoo Find S Trio PodVoopoo Pnp CoilÜrün Özellikleri:Likit Kapasitesi: 3MLDoldurulab..
135,00TL
Model: eleafeccoil
Eleaf EC Coil 5'li paket ürünü, eleaf marka çoğu elektronik sigaraya uyumlu bir iç atomizerdir.Aşşağıdaki cihaz listesinden uyumlu olduğu modelleri görebilir ve sipariş verebilirsiniz.0.3OHM Değerinde yüksek ve yoğun buhar daha az aroma.0.5OHM değerinde daha yüksek aroma ve düşük buhar performansı a..
115,00TL
Model: nautilus2coil
Aspire Nautilus, Aspire Nautilus Mini ve Aspire Nautilus 2 cihazları ile Uyumludur0.7ohm 18-23WAspire Nautilus 2 Coil..
149,99TL
Model: tfv12 prince coil
Smok TFV12 Prince CoilTFV12 PRİNCE COİLLERİN OHM VE KULLANIM DEĞERLERİ AŞŞAĞIDAKİ GİBİDİR.TFV12 Prince M4 Coil 0.17ohm 30-70W / Best 40-60WTFV12 Prince Q4 Coil 0.4ohm 40-100W / Best 60-80WTFV12 Prince X6 Coil 0.15ohm 50-120W / Best 80-100WTFV12 Prince T10 Coil 0.12ohm 60-120W / Best 80-110WTFV12 Pri..
139,99TL
Smok TFV8 Baby X4 Coil Smok TFV8 Baby X4 Coil
Stokta Yok
Model: TFV8 Baby X4 Coil
Smok TFV8 Baby X4 Coil Genel Bakış SmokTech'in tfv8 X4 baby yedek bobinleri, pürüzsüz ve ipeksi bir tat arayan her vaper için mükemmel seçimdir! Bu daha küçük, 0.15 ohm'luk yedek atomizer kafaları, kanthal sarılı dikey dört bobinli bir düzenlemeye sahiptir ve bu birinci sınıf, tam gövdeli SmokTec..
129,99TL
Model: vapepen22coil
Vape pen 22 ve vape pen plus cihazlarına uyumlu coildir.0.30 OHM DEĞERİNDEDİR.Toplamda 5 adet olarak sizlere ulaşıcaktır...
135,00TL
Brand: Vaporesso Model: Vaporesso NRG GT2
Vaporesso NRG GT2 CoilVaporesso Nrg GT2 0.4 ohm Coil 3 lü Paket, Vaporesso markasının devrim niteliğindeki Nrg tankları ile uyumludur.Örneğin Revenger modelinde kutunun içinden çıkan coil’ dir.Vaporesso GT2 Coil Özellikleri:Ohm değeri: 0.4  ΩSarım sayısı: 1Kutu içindeki coil sayısı: 3Uyumlu tan..
129,99TL
Brand: Vaporesso Model: Vaporesso NRG GT4
Vaporesso NRG GT4 CoilGenel olarak swag ve revenger elektronik sigaralarında tercih edilir, buhar ve aroma performansı oldukça doyurucudur.0,15 ohm 30-65w (best 40-60w)Uyumlu Olduğu ModellerVaporesso RevengerVaporesso Revenger XVaporesso SwitcherVaporesso SwagVaporesso Revenger Go..
129,99TL
Brand: Vaporesso Model: Vaporesso QF Coil
Vaporesso Skrr Tank QF CoilQF Mesh Coil : 0.2 ohm 50-80W (Best 65-75W)QF Strip Coil : 0.15 ohm 50-80W (Best 65-75W)..
139,99TL
Model: Voopoo PNP Coil
Voopoo PNP CoilVOOPOO PnP Yedek coilleri, çoğu voopoo pod cihazına uymaktadır.%100 Orjinal ve uygun fiyata sizlere sunduğumuz bu ürün şu ürünlerle uymaktadır.Uyumlu Olduğu Cihazlar:DRAG MAXARGUS PRO 80WARGUS 40WARGUS AIRV.SUITPnP Pod Tank - also part of ARGUS GT, DRAG 2 & Mini Refresh EditionDRA..
159,99TL
Model: Geekvape Aegis Boost Yedek Kartuş
Geekvape Aegis Boost Yedek KartuşHızlı Linkler:Geekvape Aegis Boost Pod Geekvape Aegis Boost Yedek Kartuşlarını en uygun fiyata elektroniksigarasehri'den hemen satın alabilirsiniz.3.7ML salt likit kapasitesine sahip olan yedek kartuşlar, Geekvape Aegis Boost poduna uyumlu olarak özel üreti..
125,00TL
Brand: Joyetech Model: joyetechcoil
Uyumlu Olduğu Cihazlar: Cubis , AİO , CUBİOD , eGrip25 ADET OLARAK SİZLERE ULAŞICAKTIR.Joyetech SS316 Coil..
120,00TL
Model: smok infinix 2 yedek kartuş
Smok İnfinix 2 Yedek KartuşHızlı Linkler:Smok İnfinix 2 PodSmok İnfinix 2 için uyumlu olan yedek kartuşdur.Her Pakette 3 adet yedek kartuş bulunmaktadır.2ml Salt Likit kapasitesi1.4Ohm Direnç..
135,00TL
Model: smok infinix yedek kartuş
Smok İnfinix Yedek KartuşHızlı Linkler:Smok İnfinix PodSmok infinix pod için 3lü paket olarak satılan yedek kartuşu elektroniksigarasehri'de.2ml salt likit kapasitesi1.4Ohm DirençHer Pakette 3 adet yedek kartuş bulunur...
105,00TL
Smok Rolo Badge Yedek Kartuş
Stokta Var
Brand: SMOK Model: Smok Rolo Badge Yedek Kartuş
Smok Rolo Badge Yedek KartuşSmok Rolo Badge Pod cihazına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.SMOK Rolo Badge, SMOK firmasının ürettiği diğer pod mod e-sigara modellerinden son derece farklıdır. Yassı bir gövdeye sahip olan bu pod mod elektronik sigara modelinde kullanılan pod (kartuş - coil) yapısı..
99,99TL
Brand: SMOK Model: Smok RPM40 Yedek Kartuş
Smok RPM40 Yedek Kartuş CoilSmok Rpm40 pod cihazına buradan ulaşabilirsiniz.SMOK' un ürettiği yeni nesil pod mod cihazlardan bir tanesi olan Smok RPM40 sizlere 40W' a kadar etkili bir buhar sunar. Bu başarılı ve fonksiyonel pod mod cihaz aynı zamanda pod (kartuş) kısmındaki coil yapısının değiştir..
175,00TL
Smok TFV8 Baby M2 Coil Smok TFV8 Baby M2 Coil
Stokta Yok
Model: smoktfv8m2coil
SMOK TFV8 Baby Beast tank atomizer / TV8 Big Baby / SMOK Alien Kit, SMOK G-Priv Kit / Smok TFV8 The Cloud Beast Atomizer/SMOK G320 Kit SMOK Stick V8 Kit modellerine uyumludur.25~45W çıkış gücü (35W arası en iyi performanstır).5 ADET OLARAK SİZLERE ULAŞICAKTIRSmok TFV8 Baby M2 Coil..
120,00TL
 Smok Spirals Coil  Smok Spirals Coil
Stokta Yok
Model: Smok Spirals Coil
Smok Spirals Coil Genel BakışSMOK'un devrim niteliğindeki bobin kafası tasarımları, inanılmaz derecede tatmin edici bir vape deneyimi sunmak için yüksek kaliteli malzemeler kullanarak, ev eşyalarının lezzet deneyimini tamamen değiştirdi. Tazeleyici Spirals Dual Core yedek atomizer kafaları, SMOK'un ..
99,99TL
Brand: Aspire Model: Aspire ZQ Vi Pod Yedek Kartuş
Aspire ZQ Vi Yedek KartuşAspire Zq Vi pod ürününe ulaşmak için buraya tıklayınız. 650 mAh sabit bir pili bulunan Aspire ZQ Vi için üretilmiş olan Aspire ZQ Vi Yedek Kartuş, 1.4 ohm dirence sahip ve de 2 ml salt likit kapasiteli pod kartuş / pod kartuşlardan oluşan bir yedek pod k..
50,00TL
Hotcig Kubi Refillable Pod Yedek Kartuş Hotcig Kubi Refillable Pod Yedek Kartuş
Stokta Yok
Model: Refillable Pod Yedek Kartuş
Hotcig Kubi Refillable Pod Yedek KartuşHotcig Kubi Refillable Pod cihazına buradan ulaşabilirsiniz.Pod elektronik sigara modelleri her ne kadar mod e-sigara cihazlarından çok daha hafif, kolay kullanılan ve pratik cihazlar olsalar da pod (kartuş) kısımlarının yenilenmesi gerekir. Çoğu zaman pod (..
90,00TL
Brand: Justfog Model: Justfog c601 Yedek Kartuş
Justfog c601 Yedek KartuşJustfog C601 Pod cihazına ulaşmak için buraya tıklayınız.Kullanım sıklığınıza ve diğer etmenlere bağlı olarak bir pod mod e-sigara modelinde kartuş ömrü değişkenlik gösterebilir. Kimi pod mod elektronik sigara modellerinde coil değişimi ve salt likit dolumu yapılarak kull..
105,00TL
Smok Novo 2 Yedek Kartuş Smok Novo 2 Yedek Kartuş
Stokta Yok
Brand: SMOK Model: Smok Novo 2 Kartuş
Smok Novo 2 Yedek Kartuş-Coil Smok Novo 2 Pod cihazına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.Smok Novo 2 Yedek Kartuş, üç adet pod kartuştan oluşan bir yedek pod kartuşu setidir. SMOK Novo 2, tıpkı birinci model olan SMOK Novo modelinde olduğu gibi pod için salt likit dolumuna izin..
145,00TL
Smok RPM 2 Coil Smok RPM 2 Coil
Yeni Stokta Yok
Model: Smok RPM 2 Coil
Smok RPM 2 CoilSmok RPM 2 kullanan cihazlara özel olarak üretilmiş ve %100 orjinal bir üründür.Dayanıklı ve aroma hissiyatını en yüksekte hissettirir.Uyumlu Olduğu Bazı Cihazlar:SMOK RPM 2 PodSMOK THALLO 80WSMOK THALLO-S 100WSMOK RPM 2 Yedek Coil Özellikleri:SMOK RPM 2 Bobin Serisi0.6ohm DC MTL Coil..
175,00TL
Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 62 (2 Sayfa)