KATEGORİLER
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

Vaporesso Coil

Vaporesso Coil

Elektronik sigara markaları arasında en çok tercih edilen Vaporesso coil çeşitleri ile de kullanıcılarına keyifli buhar deneyimini her zaman sürdürebilmelerini sağlamaktadır. Vaporesso elektronik sigaralarla uyumlu tüm coil modellerine, internet üzerinden hizmet veren firmamızın geniş ürün yelpazesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Vaporesso marka elektronik sigaranın ilk günkü yoğun ve lezzetli aromaya sahip buhar performansını uzun süre sürdürebilmesi için belirli aralıklarla coil değişimi yapılması gerekmektedir. Vaping dünyasında deneyimli elektronik sigara tutkunlarının iyi bildiği gibi düzenli bir şekilde coil değişimi yapılmadığı takdirde hem e-sigaradan alınan buhar performansında ciddi bir düşme yaşanmakta hem de ortaya çıkan buharın aromatik tadında istenmeyen yanık tadı meydana gelmektedir. Bu sebeple değişim zamanı gelen coilin atomizere de zarar vermeden önce yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.

Tüm Modellerle Uyumlu Vaporesso Coil Çeşitleri

Vaporesso coil değişimi, firmanın kullanıcılarına sunduğu hazır coiller ile çok basit bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Atomizerin iç kısmındaki coilin yeni ile değişiminden sonra kısa bir süre beklenerek, elektronik sigara kullanımından yine her zamanki maksimum buhar performansını almak mümkün olmaktadır. Bu sayede dünyanın en çok tercih edilen vaping markalarından biri olan Vaporesso elektronik sigara mod cihazlarında buhar keyfine kesintisiz bir şekilde devam edilebilmektedir.

İnternet üzerinden faaliyetlerini sürdüren firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde bulunan Vaporesso coil çeşitleri şunlardan oluşmaktadır: NRG, gt2, gt4, gt8, gt ccell, euc, target, tarot, rba ve CCELL GD modellerine ait tüm coiller.

Vaporesso Coil Değişimi Nasıl Yapılmalıdır?

Elektronik sigaradan yoğun buhar ve lezzetli aroma tadını almak için coil değişiminin düzenli olarak 1 ya da 2 haftada bir yapılmasına özen gösterilmelidir. Vaporesso hazır coiller ile atomizerin içine yerleştirilen orijinal coiller ile değişim işlemini kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kullanım sıklığınıza bağlı olarak coiliniz yanık buhar tadı vermeye başladığı anda geç olmadan coil değişimini yapmanız gerekmektedir.

Zamanında coil değişimi yapılmadığında elektronik sigaradan alınan buhar yoğunluğunda ciddi bir azalma görülebileceği gibi aynı zamanda likitten gelen aroma tadı da yanık ve buruk bir tat bırakacaktır.

Brand: Vaporesso Model: Vaporesso GT-Mesh Coil
Vaporesso GT-Mesh CoilPamuğu çerçeveleyen ve ızgaralı tel sistemi sayesinde katlanarak eşit ve hızlı olarak ısınmasını sağlayan GT-MESH coili.Diğer coillere göre ızgara tel sistemi ile daha üstün seviyede aroma tatmanızı sağlar.Uyumlu Modeller:Vaporesso TankıVaporesso NRG Tankı,Watt Aralığı:50-85Öne..
129,99TL
Brand: Vaporesso Model: Vaporesso GTX Coil
Vaporesso GTX CoilVaporesso Target serisi için özel ve %100 orjinal olarak üretilmiş bir coildir.Vaporesso GTX coilleri hazır coil sistemine sahip aroma ve buhar performansını en üst düzeyde yaşatmak için üretilmiş bir yedek coildir.1 Paketin içerisinde 5  adet coil bulunmaktadır.Hızlı Linkler:..
159,99TL
Brand: Vaporesso Model: Vaporesso NRG GT8
Vaporesso NRG GT8 CoilVaporesso firmasının en beğenilen ve elektronik sigaralarında en çok kullanılan coil modeli olan gt8 eşsiz bir aroma hazzı sunar.4 delikli olan bu coil modeli revenger,revenger x gibi modellerde tercih edilir.Vaporesso GT2 Coil ÖzellikleriOhm değeri: 0.15  ΩSarım sayısı: 4..
129,99TL
Brand: Vaporesso Model: vaporessozerokartus
Vaporesso Zero Pod Yedek KartuşVaporesso Renova Zero Pod cihazına buradan ulaşabilirsiniz.Vaporesso' nun en başarılı e-sigara modellerinden bir tanesi olan Vaporesso Zero için tasarlanmış olan Vaporesso Zero Pod Kartuş - 2li Paket, temelde 2 adet 1.0 ohm dirençli ve paslanmaz çelik - seramik kulla..
115,00TL
Brand: Vaporesso Model: Vaporesso NRG GT2
Vaporesso NRG GT2 CoilVaporesso Nrg GT2 0.4 ohm Coil 3 lü Paket, Vaporesso markasının devrim niteliğindeki Nrg tankları ile uyumludur.Örneğin Revenger modelinde kutunun içinden çıkan coil’ dir.Vaporesso GT2 Coil Özellikleri:Ohm değeri: 0.4  ΩSarım sayısı: 1Kutu içindeki coil sayısı: 3Uyumlu tan..
129,99TL
Brand: Vaporesso Model: Vaporesso NRG GT4
Vaporesso NRG GT4 CoilGenel olarak swag ve revenger elektronik sigaralarında tercih edilir, buhar ve aroma performansı oldukça doyurucudur.0,15 ohm 30-65w (best 40-60w)Uyumlu Olduğu ModellerVaporesso RevengerVaporesso Revenger XVaporesso SwitcherVaporesso SwagVaporesso Revenger Go..
129,99TL
Brand: Vaporesso Model: Vaporesso QF Coil
Vaporesso Skrr Tank QF CoilQF Mesh Coil : 0.2 ohm 50-80W (Best 65-75W)QF Strip Coil : 0.15 ohm 50-80W (Best 65-75W)..
139,99TL
Brand: Vaporesso Model: vaporesso euc coil
UYUMLU OLDUĞU MODELLER Estoc Tank Mega / Estoc Tank / Doubloon Tank / Veco Tank / Veco Plus TankVaporesso tarot Vaporesso nebula ayrıca aparat ileTarget Pro / ORC / Gemini Tank / Aspire Atlantis Tank / Eleaf Pico / Eleaf iJust modellerinde kullanılabilir.Vaporesso EUC Yedek Coil, Vapo..
135,00TL
Brand: Vaporesso Model: vaporesso gt ccell coil
Vaporesso GT CCELL CoilVaporesso markasının NRG Atomizerlerine uyumlu coildir.Seramik yapıya sahip olması nedeniyle diğerlerine göre daha dayanıklı ve kullanışlıdır.Çift sarım kullanılan bu üründe aroma hissiyatı oldukça yüksektir.Vaporesso GT CCELL Özellikleri: Ohm değeri: 0.5 ΩWatt aralı..
129,99TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)