KATEGORİLER
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

Justfog

Brand: Justfog Model: justfogminifit
Justfog Minifit PodJustfog Minifit Pod Yedek Kartuşuna buradan ulaşabilirsiniz. Justfog tarafından üretilmiş olan Justfog Minifit Pod E-Sigara Modeli, kapaklı drip tip kısmıyla son derece hijeyinik ve temiz bir kullanım sunan ve 1.5 ml likit kapasitesi bulunan bir pod elektronik sigara modeli..
225,00TL
Brand: Justfog Model: Justfog Minifit Pod Yedek Kartuş
Justfog Minifit Pod Yedek KartuşJustfog Minifit Pod cihazına buradan ulaşabilirsiniz.Justfog Minifit için özel olarak geliştirilmiş pod (kartuş) yapılarını içeren Justfog Minifit Pod Kartuş 3'lü Paket, tamamen kullanıcıların kesintisiz olarak içim keyfini sürdürmeleri için tasarlanmıştır. Bir Just..
119,99TL
Justfog C601 Pod Justfog C601 Pod
Stokta Yok
Brand: Justfog Model: JUSTFOG C601
Justfog C601 PodJustfog C601 Pod Yedek Kartuşuna buradan ulaşabilirsiniz.Justfog Firması tarafından üretilmiş olan Justfog C601 pod mod, boyutları neredeyse bir USB bellek kadar olan son derece başarılı bir pod elektronik sigara modelidir. Minik gövdesinde sakladığı 370 mAh' lık özel Lityum - iO..
209,99TL
Brand: Justfog Model: Justfog c601 Yedek Kartuş
Justfog c601 Yedek KartuşJustfog C601 Pod cihazına ulaşmak için buraya tıklayınız.Kullanım sıklığınıza ve diğer etmenlere bağlı olarak bir pod mod e-sigara modelinde kartuş ömrü değişkenlik gösterebilir. Kimi pod mod elektronik sigara modellerinde coil değişimi ve salt likit dolumu yapılarak kull..
105,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)