KATEGORİLER
ALIŞVERİŞ SEPETİNİZ

Saltana Salt

Saltana Salt Likit

Saltana ürünü, buharkeyf firmasının kendine özel olarak ürettiği ve müşterilerine sunduğu bir salt likittir.
Buharkeyf'in dışında sadece ve sadece bizde bulabileceğiniz saltana likitleri satışta.

Model: Saltana - Bigbabol - 30ML Salt Likit
Saltana - Bigbabol - 30ML Salt LikitSaltana markasının bigbabol ürünü tatlı sakız bigbabol aromalarından oluşur.Ürün yenilenmiştirKoruma kapak ve jelatinli üretilmektedir.Ürün jelatinli olarak sizlere ulaşıcaktır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ35MG ve 50MG Nikotin Oranları.Boğaz yakması yapmayan tuz nikotin ile ür..
59,99TL
Model: Saltana - Black Grape - 30ML Salt Likit
Saltana - Black Grape - 30ML Salt LikitSaltana markasının Black Grape ürünü siyah üzüm ve azıcık buz mentol aromalarından oluşur.Ürün yenilenmiştirKoruma kapak ve jelatinli üretilmektedir.Ürün jelatinli olarak sizlere ulaşıcaktır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ35MG ve 50MG Nikotin Oranları.Boğaz yakması yapmayan t..
59,99TL
Model: Saltana - Brain Freeze - 30ML Salt Likit
Saltana - Brain Freeze - 30ML Salt LikitSaltana markasının Brain Freeze ürünü kivi,nar ve çilek soğuk ve buz mentol aromalarından oluşur.Ürün yenilenmiştirKoruma kapak ve jelatinli üretilmektedir.Ürün jelatinli olarak sizlere ulaşıcaktır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ35MG ve 50MG Nikotin Oranları.Boğaz yakma..
59,99TL
Model: Saltana - Coffee Time - 30ML Salt Likit
Saltana - Coffee Time - 30ML Salt LikitSaltana markasının Coffee Time ürünü çok sevdiğimiz ve beğendiğimiz bir içecek olan filtre kahve aromalarından oluşur.Ürün yenilenmiştir.Koruma kapak ve jelatinli üretilmektedir.Ürün jelatinli olarak sizlere ulaşıcaktır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ35MG ve 50MG Nikotin Oran..
59,99TL
Model: Saltana - Exotic - 30ML Salt Likit
Saltana - Exotic - 30ML Salt LikitSaltana markasının Exotic ürünü Ananas , Mandalina ve muz aromalarından oluşur.Ürün yenilenmiştirKoruma kapak ve jelatinli üretilmektedir.Ürün jelatinli olarak sizlere ulaşıcaktır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ35MG ve 50MG Nikotin Oranları.Boğaz yakması yapmayan tuz nikotin ..
59,99TL
Model: Saltana - Milk Shake - 30ML Salt Likit
Saltana - Milk Shake - 30ML Salt LikitSaltana markasının Milk Shake ürünü sütlü çilek aromalarından oluşur.Ürün yenilenmiştirKoruma kapak ve jelatinli üretilmektedir.Ürün jelatinli olarak sizlere ulaşıcaktır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ35MG ve 50MG Nikotin Oranları.Boğaz yakması yapmayan tuz nikotin ile ür..
59,99TL
Model: Saltana - Solo - 30ML Salt Likit
Saltana Solo 30ML Salt LikitSaltana markasının solo ürünü mentollü tütün aromalarından oluşur.Ürün yenilenmiştirKoruma kapak ve jelatinli üretilmektedir.Ürün jelatinli olarak sizlere ulaşıcaktır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ35MG ve 50MG Nikotin Oranları.Boğaz yakması yapmayan tuz nikotin ile üretilmiştir.Mentoll..
59,99TL
Model: Saltana - Tobacco (SADE TÜTÜN) - 30ML Salt Likit
Saltana - Tobacco (SADE TÜTÜN) - 30ML Salt LikitSade muhteşem bir tütünden üretilen bu üründe tütünün tadını tam olarak alacaksınız.Ürün yenilenmiş hali ile sizlere sunulacaktır.Koruma kapak ve jelatinli üretilmektedir.Ürün jelatinli olarak sizlere ulaşıcaktır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ35MG ve 50MG Nikotin Or..
59,99TL
Model: Saltana - Toscanello - 30ML Salt Likit
Saltana - Toscanello - 30ML Salt LikitSaltana markasının toscanello ürünü tütün çikolata aromalarından oluşur.Ürün yenilenmiştirKoruma kapak ve jelatinli üretilmektedir.Ürün jelatinli olarak sizlere ulaşıcaktır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ35MG ve 50MG Nikotin Oranları.Boğaz yakması yapmayan tuz nikotin ile üret..
59,99TL
Model: Saltana - Watermelon - 30ML Salt Likit
Saltana - Watermelon - 30ML Salt LikitSaltana markasının watermelon ürünü karpuz kavun aromalarından oluşur.Ürün yenilenmiştirKoruma kapak ve jelatinli üretilmektedir.Ürün jelatinli olarak sizlere ulaşıcaktır.ÜRÜN ÖZELLİKLERİ35MG ve 50MG Nikotin Oranları.Boğaz yakması yapmayan tuz nikotin ile üretil..
59,99TL
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)